netPocket

  Trio Rl Gamma R62863087 plafon lampa sufitowa 1x13,5W LED tytanowy

  0 opinii

  Trio Rl Gamma plafon lampa sufitowa 1x13,5W LED tytanowy. Moduł LED (źródło światła w zestawie). Produkt fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta objęty 2 letnią gwarancją.<br><ul><li>Wbudowany ściemniacz</li><li>IP20</li><li>Płynna zmiana barwy światła</li><li>Funkcja lampki nocnej</li><li>Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem</li><li>Pilot</li><li>Montaż do ścian i sufitu</li></ul>

  274,54 zł
  Trio Rl Gamma R62863087 plafon lampa sufitowa 1x13,5W LED tytanowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!