netPocket

  Trio Rl Arribo R62843187 plafon lampa sufitowa 1x29W LED 3000K tytanowy

  0 opinii

  Trio Rl Arribo plafon lampa sufitowa 1x29W LED tytanowy. Moduł LED (źródło światła w zestawie). Produkt fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta objęty 2 letnią gwarancją.<br><ul><li>Montaż na suficie</li><li>Wbudowany ściemniacz</li><li>IP20</li><li>Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem</li><li>Pilot</li><li>Zmieniający kolor RGBW</li><li>Oddzielnie przełączana</li><li>Ściemnialne za pośrednictwem przełącznika</li></ul>

  547,97 zł
  Trio Rl Arribo R62843187 plafon lampa sufitowa 1x29W LED 3000K tytanowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!