netPocket

  Vivanco Adaptive Charge 15W + kabel USB-C

  0 opinii

  Kabel na wyposażeniu:tak;Kabel w zestawie:w wyposażeniu;Kolor:biały;Liczba zasilanych urządzeń:1;Liczba zasilanych urządzeń:1;Moc:15 W;Moc:15 W;Przeznaczenie:telefon komórkowy, smartfon, tablet, smartwatch;Rodzaj:ładowarka uniwersalna;Rodzaj wtyku, złącza:USB;Typ ładowarki:ładowarka sieciowa;USB:nie;USB-C:1;Wyposażenie:kabel;Zasilanie (V):100 - 240V;Zintegrowany kabel:nie;Złącza w kablu:USB-C;USB-C:tak;Złącze w ładowarce:USB

  39,99 zł
  39,99 zł
  Vivanco Adaptive Charge 15W + kabel USB-C-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!