netPocket

  Vivanco Gentle do iPhone 11 Pro (czarny)

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Apple;Etui dedykowane:iPhone 11 Pro;Etui uniwersalne:nie;Funkcja podstawki:nie;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Materiał:PC (poliwęglan);Tworzywo:PC (poliwęglan);Model (wariantowanie):Gentle Cover iPhone 11 Pro;Opis:obsługuje ładowanie bezprzewodowe, miękka w dotyku powierzchnia;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Black;Dedykowane do:iPhone 11 Pro;Przypięcie do pasa:nie;Seria:Vivanco Gentle Cover;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0

  39,99 zł
  39,99 zł
  Vivanco Gentle do iPhone 11 Pro (czarny)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!