netPocket

  Vivanco Super Fast 18W QC 3.0 (biały)

  0 opinii

  Kabel na wyposażeniu:nie;Kolor:biały;Liczba zasilanych urządzeń:1;Liczba zasilanych urządzeń:1;Przeznaczenie:telefon komórkowy, smartfon, tablet, odtwarzacz MP3, smartwatch;Rodzaj:ładowarka uniwersalna;Rodzaj wtyku, złącza:USB;Typ ładowarki:ładowarka sieciowa;Złącze w ładowarce:USB

  89,99 zł
  89,99 zł
  Vivanco Super Fast 18W QC 3.0 (biały)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!