netPocket

  Termokompres torfowy na szyję

  0 opinii

   Kształt kompresu jest dostosowany przede wszystkim do odcinka szyjnego i ramion. Oczywiście można go stosować w dowolnym innym miejscu na ciele. Działanie schładzające lub rozgrzewające ma pozytywny wpływ w profilaktyce różnych chorób. Termokompres w przykładanym miejscu powoduje zwężenie lub rozszerzenie naczyń krwionośnych, zmniejszając lub zwiększając w ten sposób dopływ krwi do dotkniętych obszarów.   Bardzo skutecznie rozgrzewa, łagodzi ból, stany zapalne i obrzęki, rozluźnia sztywne mięśnie i stawy. Zaleca się skorzystanie z niego po operacjach, urazach, przy artretyzmie, stłuczeniach i blokadach kręgosłupa. Pozwoli Ci na domową regenerację i relaks. Zaletą jest szybkie i praktyczne podgrzewanie w kuchence mikrofalowej. Może być również stosowany w tzw. „trybie zimnym” jako kompres chłodzący. Można schłodzić go w lodówce lub w zamrażarce przez kilka minut. Jedna strona kompresu została powleczona delikatnym zamszem, który komfortowo uprzyjemnia kontakt z ciałem.   Kompres torfowy jest wypełniony czystą mieszanką torfową w połączeniu z żelem akumulującym ciepło, który ma znacznie wyższą zdolność akumulacji ciepła. Żel torfowy zapobiega również stwardnieniu torfu,przedłużając żywotność produktu. Termokompres jest miękki i elastyczny,doskonale dopasowuje się do różnych partii ciała.

  73,99 zł
  Termokompres torfowy na szyję-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!