netPocket

  Wenko Pojemnik z pokrywą bambusową Flowers, 500 ml

  0 opinii

   Przepiękny pojemnik wykonany z materiału biodegradowalnego z ekskluzywnym designem autorstwa artystki Tiny Hölzendorfer z Rollin'Art. Pojemnik wykonano z wysokiej jakości bioplastiku PLA,który jest bardzo wytrzymały i nie zawiera BPA. Piękny wielobarwny kwiatowy designna jasnym tle tworzy ekstrawagancki kontrast, rozjaśniając każde pomieszczenie. Naturalna pokrywa bambusowadodaje pojemnikowi imponującego wyglądu retro. Pokrywkęwyposażono w przezroczystą uszczelkę silikonową - jest hermetycznie szczelny. Pojemnik można napełnić dowolnymi suchymi produktami, takimi jak kawa, herbata, cukier, suszone zioła, warzywa strączkowe, orzeszki, müsli, słodycze lub można wykorzystać ją na dodatki kuchenne i łazienkowe. Pojemnik ten stanie się przepięknym designerskim dodatkiem w każdej kuchni już w momencie ustawienia go na blacie kuchennym lub na półce. Nadaje się do mycia w zmywarce - bez pokrywki.

  69,00 zł
  Wenko Pojemnik z pokrywą bambusową Flowers, 500 ml-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!