netPocket

  Remington Prostownica do włosów Silk S9600

  0 opinii

  Prostownica Remington Silk S9600 Piękne i lśniące włosy bez wizyty u fryzjera Jedwabiste i idealnie proste włosy bez niesfornych kosmyków dzięki prostownicy Remington Silk S9600. Powłoka Advanced Silk Ceramic z jedwabistym efektem 3D który daje nam 2 x większy poślizg. Większa efektywność Cyfrowy wyświetlacz prostownicy Remington Silk S9600 pomaga wybrać odpowiednią temperaturę dla Twoich włosów w zakresie od 150°C - 235°C. Dodatkowo funkcja Turbo pozwala osiągnąć temperaturę 240°C w zaledwie 30 sekund umożliwiając Ci szybkie rozprawienie się z niesfornymi się włosami. Urządzenie zapamięta wybraną temperaturę Ekran cyfrowy wskazuje wybraną wartość, oferując pełną kontrolę nad temperaturą, która zostaje zapisana dzięki funkcji pamięci i pozostaje niezmieniona przy kolejnym włączeniu urządzenia Remington Silk S9600. Funkcjonalność i wygoda użytkowania Prostownica Remington Silk S9600 posiada przede wszystkim funkcje blokady temperatury i automatycznego wyłączania urządzenia po 60 minutach. Ułatwiają to Ceramiczne grzałki, które równomiernie rozprowadzają ciepło, szybko się nagrzewają i stygną. Blokada płytek ułatwia przechowywanie stylizatora w dołączonym do zestawu eleganckim etui. Przewód prostownicy jest obrotowy i ma 3 metry długości natomiast płytki są wąskie,ruchome o długości 110 mm.

  217,00 zł
  279,00 zł
  189,00 zł
  189,00 zł
  158,00 zł
  Remington Prostownica do włosów Silk S9600-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!