netPocket

  Płyta grillowa SEVERIN Sevo ZB8182

  0 opinii

  Płyta grillowa marki Severin wykonana z wysokiej jakości żeliwa pokrywanego emalią porcelanową, która pozwala na grillowanie w wysokiej temperaturze bez ryzyka przywierania potraw, a ciepło, które skumulują zostanie równomiernie rozprowadzone po całej powierzchni rusztu....

  229,99 zł
  299,00 zł
  229,99 zł
  Płyta grillowa SEVERIN Sevo ZB8182-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!