netPocket

  Brennenstuhl 1159964

  0 opinii

  Długość przewodu:2 m;Gniazdo antenowe:nie;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:stopień ochrony IP44, do stosowania na budowie i na zewnątrz, gniazda w praktycznym układzie 45 stopni, gniazda z samozamykającymi się pokrywami;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Liczba gniazd:4;Model (wariantowanie):H07RN-F;Sygnalizacja napięcia:nie;Typ:przedłużacz sieciowy;Uziemienie:tak;Wyłącznik:nie;Złącze USB:nie...

  79,99 zł
  79,99 zł
  79,99 zł
  Brennenstuhl 1159964-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!