netPocket

  BRITA Dzbanek filtrujący Marella (niebieski) + wkład Maxtra+ Pure

  0 opinii

  Kolor: Niebieski Okres gwarancji: 24 miesiące Mycie w zmywarce: Tak Wskaźnik zużycia filtra: Elektroniczny Wydajność filtra: 100 l Wkłady w zestawie: 1 szt. Wykonanie: Tworzywo Uchylna klapka wlewu wody: Tak Czy mieści się w drzwiach lodówki: Tak Poj. całkowita: 2,4 l Poj. wody filtrowanej: 1,4 l Rodzaj wkładu: MAXTRA+ Pure Performance Inne: Możliwość mycia w zmywarce w temp. max. 50°C (bez pokrywki) <br>Uchylna klapka wlewu wody<br>Atest niemieckiego instytutu jakości TÜV<br>Wkład MX+ Pure Performance posiada Atest PZH<br>Możliwość przedłużenia gwarancji na stronie producenta<br>Do dzbanka Marella pasują wkłady BRITA: MAXTRA+, MAXTRA+ Pure Performance, MAXTRA+ Hard Water Expert

  79,99 zł
  79,99 zł
  79,00 zł
  113,99 zł
  79,99 zł
  79,00 zł
  BRITA Dzbanek filtrujący Marella (niebieski) + wkład Maxtra+ Pure-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!