netPocket

  Czajnik elektryczny GRAEF WK 702

  0 opinii

  Bezpieczeństwo:automatyczne wyłączenie po zdjęciu z podstawy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed wygotowaniem;Dominujący kolor:czarny;Typ grzałki:grzałka płaska;Filtr antyosadowy:tak;Funkcje dodatkowe:wskaźnik poziomu wody, filtr antyosadowy;Funkcje inne:blokada rodzicielska;Gwarancja producenta:24 miesiące;Barwa:czarno-srebrny;Liczba poziomów regulacji temperatury:4;Moc czajnika:2015 W;Moc:od 2000 do 2150 W;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;Podświetlenie wnętrza:nie;Pojemność:1,5 l;Regulacja temperatury:tak;Rodzaj:czajnik bezprzewodowy;Sygnalizacja dźwiękowa:nie;Wariantowanie seria:Graef WK 7;Wskaźnik poziomu wody:tak;Wykonanie:stal nierdzewna;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna , podstawka;Zabezpieczenia:przed przegrzaniem, przed wygotowaniem

  399,00 zł
  399,00 zł
  399,00 zł
  399,00 zł
  399,00 zł
  364,00 zł
  Czajnik elektryczny GRAEF WK 702-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!