netPocket

  Alveus Zeos - P 1136505 - czarny - miedź

  0 opinii

  Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarny mat;Możliwość podłączenia filtra wody:nie;Otwór montażowy:35 mm;Typ baterii:jednodźwigniowa;Rodzaj:stojąca;Wariantowanie - seria:Alveus Zeos - P;Wykonanie korpusu:miedź;Wylewka:wyciągana;Wyposażenie:elementy do montażu, karta gwarancyjna, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe;Wysokość korpusu:307 mm;Wysokość wylewki:275 mm;Zasięg wylewki:228 mm

  1319,00 zł
  1319,00 zł
  Alveus Zeos - P 1136505 - czarny - miedź-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!