netPocket

  Alveus Laguna Monarch 1134830 - miedź - mosiądz

  0 opinii

  Bateria termostatyczna:nie;Kolor:beżowy/brązowy;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator;Barwa:miedziany;Możliwość podłączenia filtra wody:nie;Otwór montażowy:35 mm;Typ baterii:jednodźwigniowa;Rodzaj:stojąca;Wariantowanie - seria:Alveus Laguna Monarch;Wykonanie korpusu:mosiądz;Wylewka:obrotowa;Wyposażenie:podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe;Wysokość korpusu:275 mm;Wysokość wylewki:265 mm;Zasięg wylewki:210 mm

  1199,00 zł
  1199,00 zł
  Alveus Laguna Monarch 1134830 - miedź - mosiądz-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!