netPocket

  Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO235SYW Simplicity

  0 opinii

  Kuchenka mikrofalowa firmy GORENJE z serii SIMPLICITY o pojemności 23l to doskonałe uzupełnienie tradycyjnego piekarnika. Kuchenka została wyposażona w wyświetlacz elektroniczny, sterowany dotykowo z technologią SmartControl. Wyświetlacz może być wygaszony. Ogrzewanie za pomocą Grilla i Mikrofali z możliwością kombinacji grill+mikrofala. Kuchenka posiada programy automatyczne, funkcje rozmrażania według wagi oraz program czyszczący AquaClean....

  899,00 zł
  899,00 zł
  Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO235SYW Simplicity-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!