netPocket

  Chipolo ONE SPOT (czarny)

  0 opinii

  Zgodność z aplikacją:Chipolo;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 3 - tekst 1:https://apps.apple.com/us/app/chipolo-find-your-everything/id651447811;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:Produkt może wymagać aktualizacji;Kolor:czarny;Łączność:Bluetooth;Odporność – klasa:stopień ochrony IPX5;Przeznaczenie:przedmioty, ludzie;Slot na kartę SIM:nie;Sposób lokalizowania:aplikacja;Sposób sygnalizacji:dźwiękowa;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS;Wymiary:37.9 x 6.4 x 37.9 mm;Zasięg:60 m...

  129,00 zł
  101,73 zł
  129,00 zł
  129,00 zł
  129,00 zł
  Chipolo ONE SPOT (czarny)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!