netPocket

  Guess Silicone Vintage Script GUHCP12LLSVSGP do iPhone 12 Pro Max

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Apple;Etui dedykowane:iPhone 12‌ Pro Max;Funkcja podstawki:nie;Kolor:szaro-różowy;Kolor:srebrny/szary;Materiał:silikon, TPU (termoplastyczny poliuretan);Tworzywo:TPU (termoplastyczny poliuretan), silikon;Model (wariantowanie):Silicone Vintage Script iPhone 12 Pro Max;Opis:Wyściółka z mikrofibry skutecznie chroni iPhone’a a idealnie gładki i miękki w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. Doskonałą jakość potwierdza logo Guess.;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Grey Pink;Dedykowane do:iPhone 12 Pro Max;Przypięcie do pasa:nie;Seria:Guess Silicone Vintage Script;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0

  99,99 zł
  99,99 zł
  Guess Silicone Vintage Script GUHCP12LLSVSGP do iPhone 12 Pro Max-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!