netPocket

  Karl Lagerfeld Liquid Glitter Karl Logo KLHCP12LKLMLBK do iPhone 12 Pro Max

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Apple;Etui dedykowane:iPhone 12‌ Pro Max;Funkcja podstawki:nie;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Materiał:TPU (termoplastyczny poliuretan), PC (poliwęglan);Materiał wykonania:TPU (termoplastyczny poliuretan), PC (poliwęglan);Model (wariantowanie):Liquid Glitter Karl Logo iPhone 12 Pro Max;Opis:etui stworzona jest dla kobiet, które uwielbiają błyszczeć, lśnić, wyróżniać się z tłumu, ozdobione jest czarną warstwą z pionowym, przezroczystym logo KARL podkreślonym przez drobinki płynnego, lśniącego brokatu;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Black;Dedykowane do:iPhone 12 Pro Max;Przypięcie do pasa:nie;Seria:Karl Lagerfeld Glitter Karl Logo;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0...

  109,99 zł
  109,99 zł
  Karl Lagerfeld Liquid Glitter Karl Logo KLHCP12LKLMLBK do iPhone 12 Pro Max-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!