netPocket

  Termostat z trzema zaworami Netatmo NBU-NTH-NAV-EU

  0 opinii

  Termostat z trzema zaworami Netatmo NBU-NTH-NAV-EU Kontrola temperatury w mieszkaniu z ogrzewaniem komunalnym Odkryj inteligentne rozwiązania grzewcze Termostatu Netatmo i zmniejsz zużycie energii nie tracąc na komforcie, bez względu na rodzaj ogrzewania. Zdalne sterowanie ogrzewaniem Termostat Netatmo umożliwi zarządzanie domem centralnie za pomocą smartfona. Zmień temperaturę w każdym pokoju oddzielnie pozostając w łóżku lub przebywając w dowolnym miejscu na świecie. Zaplanuj uruchomienie ogrzewania za pomocą termostatu Netatmo na powrót z wakacji. Właściwa temperatura we właściwym czasie Dzięki Twoim odpowiedziom na 5 pytań Termostat Netatmo utworzy harmonogram uwzględniający Twoje przyzwyczajenia i styl życia, zapewniając Ci ogrzewanie na miarę Twoich potrzeb. Indywidualna regulacja poziomu komfortu w pomieszczeniach Termostat Netatmo ułatwi dobranie komfortowej temperatury w każdym pokoju. Skorzystaj z harmonogramu dostosowanego do Twoich przyzwyczajeń. Ogrzewaj mieszkanie tylko wtedy i tam, gdzie jest to potrzebne. Oszczędzaj energię podczas snu. Ogrzewaj tylko sypialnie i obniż temperaturę w pozostałej części domu. Prosty i elegancki wygląd Wygląd głowicy Termostatu Netatmo można dostosować za pomocą jednej z czterech kolorowych nakładek samoprzylepnych dostępnych w zestawie. Urządzenie jest zoptymalizowane pod kątem oszczędności energii. Bateria wystarcza na 2 lata. Półprzezroczysty cylinder z pleksiglasu Wybierz ponadczasowy, minimalistyczny design. Przekręć głowicę, aby ręcznie zmienić zadaną wartość temperatury. Wyświetlanie temperatury pomieszczenia w czasie rzeczywistym.

  1534,39 zł
  1399,00 zł
  1686,31 zł
  1399,00 zł
  Termostat z trzema zaworami Netatmo NBU-NTH-NAV-EU-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!