netPocket

  Płytka centralna Schneider Sedna Design SDD111442C podwójna RJ45 do wkładów 5e-6 UTP AMP biała Design & Elements

  0 opinii

  <div id="rich-content"> <h2>Płytka centralna Schneider Sedna Design SDD111442C podwójna RJ45 do wkładów 5e-6 UTP AMP biała Design & Elements</h2> <p>Płytka centralna Schneider Sedna Design SDD111442C podwójna RJ45 do wkładów 5e-6 UTP AMP biała Sedna Płytka centralna RDM kat. 5e/6 UTP, beżowa, to osprzęt serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Płytka centralna KRONE kat. 5e/6 UTP ma lśniące wykończenie powierzchni w kolorze beżowym i posiada następujące wymiary: szerokość 73 mm, wysokość 73 mm, głębokość 23 mm, głębokość wystawania 7 mm. Długość izolacji zdejmowanej z kabla to 0. Płytka charakteryzuje się stopniem ochrony IP20. Do produkcji płytki wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV. Produkt jest montowany podtynkowo.</p> <br> <h2>SEDNA DESIGN & ELEMENTS</h2> <p><strong>Sedna Design & Elements</strong> jest nową generacją łączników i gniazd elektrycznych zainspirowaną gorącymi trendami aranżacji wnętrz. Dzięki wyrafinowanej estetyce i nowoczesnym wykończeniom, odzwierciedlającym dzisiejsze trendy, osprzęt Sedna Design & Elements to coś więcej niż detal. Jest to ostatni szlif, który dodaje połysku Twoim wnętrzom. Dzięki dwóm liniom do wyboru - Design i Elements możesz dowolnie łączyć ze sobą ramki i mechanizmy, które odpowiadają Twojemu stylowi i preferencjom, niezależnie czy jest to styl industrialny czy vintage, naturalny czy glam.</p> <p>Aby dać Ci wyobrażenie o wszystkich możliwościach Sedna Design & Elements, pomyśl, że możesz oczywiście połączyć ramkę w kolorze brzozy Sedna Elements z klawiszem w kolorze brzozy. Ale dlaczego by nie spróbować z antracytowym czarnym klawiszem Sedna Design albo jakimkolwiek innym klawiszem Sedna Design & Elements, który będzie pasować do Twojego wnętrza?</p> <br> <h3>Sedna Design & Elements - Własne kompozycje</h3> <p>Zarówno mechanizmy <strong>Sedna Design</strong>, jak i <strong>Sedna Elements</strong> są kompatybilne ze wszystkimi ramkami tych serii. Umożliwia to stworzenie aż 91 różnych kombinacji kolorystycznych, dzięki którym dopasujesz produkt do aranżacji swojego wnętrza. Produkty serii <strong>Sedna Elements</strong> wykonane są z tworzyw doskonale imitujących naturalne materiały, takie jak: szkło, drewno czy kamień.</p> <p><strong>Ramki serii Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z mechanizmami serii Sedna.</strong></p> <br> <p><img src="https://danqklxhwi.vot.pl/shoper/schneider-sedna-design-and-elements–dostepna-kolorystyka.jpg" alt="Wszystkie kolory serii osprzętu elektroinstalacyjnego Sedna Design & Elements Schneider Electric"/></p> <br> <h3>Sedna Design & Elements - Szeroka funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania</h3> <p><strong>Sedna Design & Elements</strong> to nowa seria innowacyjnych łączników i gniazd o wyrafinowanej estetyce. W swojej ofercie posiada inteligentne rozwiązania, które zdecydowanie zwiększą Twój komfort oraz zapewnią bezpieczeństwo. Są to m.in. urządzenia do sterowania oświetleniem, żaluzjami, tem

  35,28 zł
  Płytka centralna Schneider Sedna Design SDD111442C podwójna RJ45 do wkładów 5e-6 UTP AMP biała Design & Elements-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!