netPocket

  BigBen SoftTouch Silicone Case do iPhone 14 Plus (czarny)

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Apple;Etui dedykowane:iPhone 14 Plus;Funkcja podstawki:nie;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Materiał:silikon;Materiał wykonania:silikon;Model (wariantowanie):SoftTouch Silicone Case iPhone 14 Plus;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Black;Dedykowane do:SoftTouch Silicone Case do iPhone 14 Plus;Przypięcie do pasa:nie;Seria:BigBen SoftTouch Silicone Case;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0...

  59,99 zł
  50,99 zł
  BigBen SoftTouch Silicone Case do iPhone 14 Plus (czarny)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!