netPocket

  Etui ochronne BB z paskiem Samsung Galaxy A53 5G Ciemnoniebieski

  0 opinii

  BIGBEN COVDRAQ NOWOCZESNE KOLOROWE ETUI Z PASKIEM! Miękkie w dotyku silikonowe etui z sopasowaną kolorystycznie bransoletką- smyczką na nadgarstek. PEŁNA OCHRONA Etui wykonane z silikonu zapewnia pełną ochronę dla Twojego smartfonu każdego dnia przed wstrząsami, zabrudzeniami i zarysowaniami. Miękka wewnętrzna wyściółka z mikrofibry zapewnia dodatkową ochronę telefonu. STYLOWE DODATKOWE ZABEZPIECZENIE Martwisz się, że zgubisz telefon? Z dołączonym paskiem możesz mieć większą pewność, że Twój telefon nie wypadnie, nie zgubi się ani nie zostanie skradziony. Bransoletka pozwala zawiesić telefon na nadgarstku, aby zapobiec przypadkowej utracie telefonu. Etui i pasek są w tym samym kolorze, aby uzyskać monochromatyczny wygląd! To fajny dodatek do Twojej codziennej stylizacji. SOFT TOUCH Etui dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów jest bardzo miłe w dotyku i dodatkowo antypoślizgowe. Zapewnia doskonałą przyczepność. Etui zostało tak zaprojektowane, by był swobodny dostęp do wszystkich funkcji i złączy telefonu. Etui z paskiem na rękę dostępne jest w różnych kolorach, aby dopasować je do Twoich preferencji i nastroju. Kup wszystkie i wymieniaj je codziennie dopasowując do codziennych kreacji. 😊

  38,94 zł
  Etui ochronne BB z paskiem Samsung Galaxy A53 5G Ciemnoniebieski-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!