netPocket

  BIGBEN Etui Flip do XIAOMI 11T/11TPRO CZARNY

  0 opinii

  Kolor: Czarny Inne: Etui z pełną ochroną telefonu przed codziennymi uderzeniami i zarysowaniami<br>Zapewnia swobodny dostęp do wszystkich funkcji oraz złącz telefonu<br>Trzymaj karty kredytowe pod ręką dzięki schowkom zintegrowanym z podszewką klapki<br>Wygodnie oglądaj zdjęcia i filmy dzięki funkcji Video Stand<br>Kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym Przeznaczenie: XIAOMI 11T/11TPRO Kod producenta: 3571211469995 Typ: Etui z klapką Producent telefonu: Xiaomi Seria telefonu: Xiaomi 11 Model telefonu: 11T/11T Pro Kolor dominujący: Czarny

  39,99 zł
  39,99 zł
  BIGBEN Etui Flip do XIAOMI 11T/11TPRO CZARNY-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!