netPocket

  BIGBEN Etui do OPPO OP RENO 6 TRANSPARENT

  0 opinii

  Kolor: Przezroczysty Inne: Jego konstrukcja dostosowuje się do wszystkich szkieł ochronnych 2,5D lub 3D Okres gwarancji: 24 miesiące Przeznaczenie: OPPO OP RENO 6 Kod producenta: 3571211469742 Materiał: Tworzywo TPU Typ: Etui Producent telefonu: OPPO Seria telefonu: OP Model telefonu: RENO 6 Kolor dominujący: Transparentny Materiał: Tworzywo TPU

  51,14 zł
  51,14 zł
  BIGBEN Etui do OPPO OP RENO 6 TRANSPARENT-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!