netPocket

  BIGBEN Szklo ochronne do OPPO A16/S/54S

  0 opinii

  Rodzaj: Szklo ochronne Przeznaczenie: OPPO A16/S/54S Inne: Gładki dotyk: czułość, która znacznie ułatwia użytkowanie i pozwala w pełni wykorzystać wszystkie funkcje urządzenia<br>Wysoka rozdzielczość: Optymalny poziom transmisji optycznej i minimalny współczynnik odbicia pozwalają na zachowanie jakości obrazu świ Zawartość zestawu: 1 szt. Kod producenta: 3571211469070 Wytrzymałość szkła: 9H Materiał: Szklo Wykończenie: Zakrzywione krawędzie Zawartość opakowania: Szkło ochronne

  61,36 zł
  61,36 zł
  BIGBEN Szklo ochronne do OPPO A16/S/54S-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!