netPocket

  BigBen SoftTouch Silicone Case do iPhone 13 Pro (czerwony)

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Apple;Etui dedykowane:iPhone 13 Pro;Funkcja podstawki:nie;Kolor:czerwony;Kolor:czerwony;Materiał:silikon;Tworzywo:silikon;Model (wariantowanie):SoftTouch Silicone Case iPhone 13 Pro;Opis:elastyczny i antypoślizgowy materiał zapewnia doskonałą przyczepność, swobodny dostęp do wszystkich funkcji mobilnych oraz złączy, wewnętrzna wyściółka z miękkiej mikrofibry, która zapewnia dodatkową ochronę telefonu komórkowego;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Red;Dedykowane do:iPhone 13 Pro;Przypięcie do pasa:nie;Seria:BigBen SoftTouch Silicone Case;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0

  59,99 zł
  59,99 zł
  BigBen SoftTouch Silicone Case do iPhone 13 Pro (czerwony)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!