netPocket

  BigBen Folio Wallet do iPhone 13 Pro Max (czarny)

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Apple;Etui dedykowane:iPhone 13 Pro Max;Funkcja podstawki:tak;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Model (wariantowanie):Folio Wallet iPhone 13 Pro Max;Opis:magnetyczna zakładka zapewnia bezpieczne zamknięcie etui, trzymaj karty kredytowe pod ręką dzięki schowkom wbudowanym w podszewkę z klapką, umożliwia korzystanie z telefonu i jego funkcji bez zdejmowania etui;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Black;Dedykowane do:iPhone 13 Pro Max;Przypięcie do pasa:nie;Seria:BigBen Folio Wallet;Typ:etui z klapką;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0...

  69,99 zł
  79,99 zł
  BigBen Folio Wallet do iPhone 13 Pro Max (czarny)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!