netPocket

  Narożnik ogrodowy KETER Provence 244414 Grafitowy

  0 opinii

  Niepowtarzalny, modułowy narożnik marki KETER Provence, znakomicie sprawdzi się na balkonie, tarasie, w ogrodzie czy na ganku. Swój naturalny wygląd zawdzięcza materiałowi wzorowanemu na ratanie. Tekstura powierzchni jest odporna na działanie wilgoci i promieni UV, co gwarantuje trwałość....

  1619,99 zł
  1619,99 zł
  1619,00 zł
  1619,99 zł
  Narożnik ogrodowy KETER Provence 244414 Grafitowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!