netPocket

  Tell Me Why Kod aktywacyjny MICROSOFT

  0 opinii

  tell me whytell me why jest najnowszą narracyjną grą przygodową ze stajni dontnod entertainment, studia odpowiedzialnego za uwielbianą serię life is strange. w tym kameralnym kryminale bliźnięta tyler i alyson ronanowie wykorzystują łączącą ich nadnaturalną więź, aby rozwikłać tajemnice swojego pełnego miłości, ale trudnego dzieciństwa. historię z tell me why podzielono na trzy rozdziały. zdobądź pierwszy rozdział już teraz, a pozostałe w lecie 2020 roku.wykorzystaj na stronie microsoft.com/redeemkarta kredytowa nie jest wymaganamusisz zaakceptować umowę o świadczenie usług firmy microsoft (microsoft.com/msa). gra może wymagać aktualizacji online. funkcje i usługi online mogą się różnić w zależności od kraju i mogą zostać z czasem zmienione lub wycofane. wymaga gry tell me why (sprzedawanej osobno). kodów nie można zwrócić, z wyjątkiem przypadków wymaganych odpowiednimi przepisami.xbox : wymagane do 21 gb wolnego miejsca na dysku twardym konsoli (może ulec zmianie). niektóre funkcje i aktualizacje wymagają dodatkowego miejsca na dysku twardym konsoli, akcesoriów, przepustowości łącza (mają zastosowanie opłaty dla usługodawcy internetowego), a także konta microsoft®, xbox live® i/lub xbox live gold (xbox.com/games). usługa xbox live nie jest dostępna w niektórych krajach (xbox.com/live/countries). 4k ultra hd tylko na konsolach xbox one x, hdr tylko na konsolach xbox one s i x; wymagany jest zgodny telewizor.komputery z systemem windows 10: system operacyjny: windows 10 64-bit version 1903; procesor: amd fx-6300 or i5 4460 @ 2.7ghz; procesor graficzny: radeon r7 260x or nvidia gtx 650 ti; pamięć: 6 gb pamięci ram, 2 gb pamięci vram; pamięć masowa: 25 gb; directx®: direct x 12. wydajność wzrasta w systemach o lepszej konfiguracji.⚠ ostrzeżenie: niektóre osoby mogą doznać ataku epilepsji na skutek oddziaływania migających świateł lub określonych kompozycji obrazów spotykanych w grach wideo. (xbox.com/xboxone/healthandsafety).

  89,00 zł
  Tell Me Why Kod aktywacyjny MICROSOFT-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!