netPocket

  Zestaw Microsoft Bluetooth Desktop Monza (QHG00043)

  0 opinii

  Dla graczy:nie;Gwarancja:12 miesięcy;Klawiatura numeryczna:tak;Klawisze internetowe:nie;Klawisze multimedialne:tak;Klawisze zarządzające energią:nie;Kolor:szary;Kolor:szary;Rodzaj:bluetooth;Liczba przycisków:4;Liczba rolek:1;Model:Microsoft Bluetooth Desktop;Podświetlane elementy:nie;Podświetlenie klawiatury:nie;Przeznaczenie:do biura;Rodzaj (mysz i klawiatura):bezprzewodowe;Rodzaj:bluetooth;Typ klawiatury:membranowa;Typ podłączenia (mysz i klawiatura):bezprzewodowa;Typ podłączenia:bezprzewodowa;Typ podłączenia:Bluetooth;Układ klawiatury:US International (ANSI);Wbudowany HUB USB:nie;W zestawie:mysz i klawiatura;Zasięg:10 m...

  249,99 zł
  239,00 zł
  249,99 zł
  239,00 zł
  99,00 zł
  229,00 zł
  Zestaw Microsoft Bluetooth Desktop Monza (QHG00043)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!