netPocket

  GOOGLE Chromecast 3.0

  0 opinii

  Rodzaj: Przystawka SMART TV Przeznaczenie: Telewizory wyposażone w HDMI Załączone wyposażenie: Kabel USB, Zasilacz US, nakładka EU na zasilacz Inne: Urządzenie do prawidłowego działania wymaga połączenie Wi-Fi<br>Google Chromecast obsługuje sieci o standardzie 802.11ac (2.4/5 GHz) Gwarancja: 24 miesiące Kolor: Czarny Opis: Urządzenie może zasilać przez dołączony zasilacz lub za pośrednictwem złącza USB np. w TV lub monitorze. Można wykorzystać do tego celu sam kabel USB, które jest w zestawie z zasilaczem. Kompatybilność: Uniwersalny Funkcje produktu: Odtwaracz multimedialny Firma: GOOGLE

  169,00 zł
  199,99 zł
  199,99 zł
  GOOGLE Chromecast 3.0-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!