netPocket

  Gear4 Crystal Palace Snap do iPhone 12/12 Pro (clear)

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Apple;Etui dedykowane:iPhone 12‌;Funkcja podstawki:nie;Kolor:jasny-przeźroczysty;Kolor:przezroczysty;Materiał:inne;Tworzywo:tworzywo sztuczne;Model (wariantowanie):Crystal Palace Snap iPhone 12;Opis:etui kompatybilne z MagSafe, zgodność z ładowaniem bezprzewodowym, technologia antybakteryjna RepelFlex, test upadku z 4 m, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Clear;Dedykowane do:iPhone 12 / 12 Pro;Przypięcie do pasa:nie;Seria:Gear4 Crystal Palace;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0

  109,00 zł
  68,99 zł
  109,00 zł
  Gear4 Crystal Palace Snap do iPhone 12/12 Pro (clear)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!