netPocket

  Wave Pop Filter Osłona mikrofonu ELGATO

  0 opinii

  filtr elgato wave pop wyposażony jest w dwuwarstwową stalową siatkę, która zapewnia optymalną dyfuzję prądu powietrza, eliminując trzaski i syczenia powodowane przez głośne dźwięki mowy.korzyści: łatwe ustawienie - po prostu wyrównaj magnetyczne punkty mocowania, pozwól, aby wave pop filter zatrzasnął się na miejscu i powiedz swoje "p" i "b" bez zniekształceń. precyzyjne wykonanie i dopasowany wygląd, wave pop filter jest idealnym dodatkiem do twojego mikrofonu wave:1 lub wave:3

  139,99 zł
  119,99 zł
  149,99 zł
  129,85 zł
  Wave Pop Filter Osłona mikrofonu ELGATO-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!