netPocket

  Rolki YVOLUTION Neon Combo 2w1 (rozmiar 30-33)

  0 opinii

  Rolki i wrotki cieszą się obecnie ogromną popularnością, zarówno wśród dzieci jak i młodzieży. Jazda na wrotkach i rolkach dostarcza frajdy i przyjemności, zapewnia zadbać o kondycję i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Rolki wyposażone są w regulację rozmiaru nie różnią się od standardowy modeli bez tej funkcji. A tym co je wyróżnia jest możliwość regulowania rozmiaru obuwia w podanym przez producenta statystyce. Poza tym to rozwiązanie sprawia, że przede wszystkim możemy cieszyć się przez dłuższy okres czasu jest to rozwiązanie stosowane głównie w rolkach przeznaczone dla dzieci i tym samym młodzieży. Wewnętrzna butów wkładka zapewnia komfort jazdy. Maksymalna waga użytkownika to 50 kg. Kółka wyposażone LED, praca bez użycia baterii, z dynamem, bez konserwacji....

  199,00 zł
  Rolki YVOLUTION Neon Combo 2w1 (rozmiar 30-33)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!