netPocket

  Farewell Sorrow

  0 opinii

  Tracklista: 1. Farewell Sorrow 2. Join Our Lusty Chorus 3. Carousing 4. I Fell in Love 5. I Went Hunting 6. Down Where the Willow Wands Weep 7. When a Man's in Love He Feels No Cold 8. Come, My Darling Polly 9. The Whole House Is Singing 10. I Walked Abroad in an Evil Hour 11. I Am a Young Man 12. Slowly Growing Old

  62,99 zł
  Farewell Sorrow-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!