netPocket

  Nawigacja GARMIN DriveSmart 76 EU MT-S Amazon Alexa

  0 opinii

  Niezależnie od tego, czy to rodzinne wakacje, weekendowy wypad, czy codzienne dojazdy do pracy, 7-calowy Garmin DriveSmart 76 z nawigacją satelitarną Amazon Alexa zapewnia nowy poziom wolności, wygody i spokoju podczas podróży. Asystent głosowy Garmin pomaga łatwo znaleźć i nawigować tam, dokąd chcesz się udać.

  1339,99 zł
  Nawigacja GARMIN DriveSmart 76 EU MT-S Amazon Alexa-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!