netPocket

  Osłona RODE RODECover Pro

  0 opinii

  Osłona została zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do RØDECaster Pro, chroniąc go przed kurzem, brudem i zalaniem, jednocześnie zachowując porządek i gotowość do pracy, gdy nie jest używany. Wykonany jest z solidnego, przezroczystego poliwęglanu, który jest niezwykle trwały, zapewniając ochronę zarówno elementów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. RODECover Pro został precyzyjnie zaprojektowany zgodnie z dokładnymi specyfikacjami RODECaster Pro, aby zapewnić ścisłe dopasowanie, które nie ślizga się ani nie przesuwa, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w domu, w studio lub podczas transportu w etui....

  249,99 zł
  249,99 zł
  249,99 zł
  Osłona RODE RODECover Pro-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!