netPocket

  Osłona przeciwwietrzna RODE WS7

  0 opinii

  WS7 to wysokowydajna przednia szyba do RØDE NTG3 i innych kompatybilnych mikrofonów shotgun. Zaprojektowany do użytku w wietrznych środowiskach nagrywania, WS7 łączy piankę o otwartych komórkach z zewnętrzną warstwą akustycznie przezroczystego sztucznego futra. Gumowa podstawa zapobiega przedostawaniu się szumu wiatru z tyłu obszaru odbioru mikrofonu.

  229,99 zł
  Osłona przeciwwietrzna RODE WS7-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!