netPocket

  Radio Wawa: Z parą od rana

  0 opinii

  Kolejna podwójna kompilacja z serii Radia Wawa. Kompilacje, swoim programem Z parą od rana promują Robert Kilen i Monika Tarka, których możecie usłyszeć codziennie na antenie Radia od godziny 6:00 do 10:00. Z Parą od Rana to zestaw starannie wyselekcjonowanych największych polskich hitów, które z radością pomogą przywitać Ci każdy kolejny dzień. Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Red Lips, Rafał Brzozowski, Maanam, Blue Cafe i wielu innych

  34,49 zł
  Radio Wawa: Z parą od rana-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!