netPocket

  Super ciężka guma do fitnessu BAND gumy TAŚMA

  0 opinii

   GUMA TRENINGOWA FLEXIFIT - Super ciężka Jedną z głównych zalet gum treningowych Flexifit jest ich ogromna wytrzymałość przy jednocześnie dużej elastyczności, co zapewnia ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Idealnie nadają się do  ćwiczeń, w których technika i powtarzalność mają ogromne znaczenie. Gumy są wykonane z wysokogatunkowego lateksu, dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i odkształcanie. Gumy treningowa Flexifit mają różne stopnie oporu o czym informują ich kolory. Kolor: Niebieski Materiał: Guma Długość: 32 cm (obwód 64 cm) Szerokość: 5 cm Grubość: 1,1 mm Opór: 15-20kg Producent : Flexifit Na tej aukcji sprzedawana jest guma z super ciężkim oporem TRENING Z GUMAMI FLEXIFIT : Trening krokowy Trening talii Przysiady Trening nóg Trening ramion Trening joga Trening bioder Trening rehabilitacyjny Trening wytrzymałościowy Trening fizjo Dostępne są inne stopnie oporu gum Zachęcamy do zapoznania się z ofertami zestawów wraz z pokrowcem

  8,52 zł
  Super ciężka guma do fitnessu BAND gumy TAŚMA-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!