netPocket

  HyperX Pulsefire Mat - L

  0 opinii

  Podkładka pod mysz do gier HyperX Pulsefire Mat została stworzona z myślą o wytrzymałości i precyzyjnym śledzeniu ruchów, oferując wysoce zoptymalizowaną powierzchnię oraz niestrzępiące się szwy. Wejdź na wyższy poziom komfortu grania, dzięki antypoślizgowej, gumowej powierzchni spodniej oraz wygodnemu wypełnieniu. Płaska powierzchnia podkładki pozwala wykonywać jednolicie płynne ruchy myszą, a do tego można ją z łatwością zwinąć na czas transportu. Podkładka Pulsefire Mat jest dostępna w różnych rozmiarach, co pozwala dopasować ją do odmiennych stylów grania oraz dostępnego miejsca....

  57,99 zł
  79,00 zł
  57,99 zł
  61,70 zł
  89,99 zł
  HyperX Pulsefire Mat - L-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!