netPocket

  Czujnik wejścia Eufy ENTRY SENSOR

  0 opinii

  Czujnik wejścia Eufy ENTRY SENSOR CZUJNIK WEJŚCIA Eufy ENTRY SENSOR posiada dwuletnią żywotność baterii: jedna bateria zapewnia 800 dni monitorowania. Do drzwi i okien: kompaktowa i wszechstronna konstrukcja pasuje do każdej ramy drzwi lub okna. Syrena 100 decybeli: włącz lub wyłącz ochronę syreny, która uruchamia syrenę 100 decybeli w HomeBase i wysyła ostrzeżenie do smartfona po wykryciu wymuszonego wejścia.Łatwa instalacja: wystarczy oderwać taśmę montażową i przykleić lub przykręcić czujnik do drzwi lub okna, które chcesz monitorować.

  119,00 zł
  Czujnik wejścia Eufy ENTRY SENSOR-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!