netPocket

  APPLE ETUI do iPhone 13 Pro Max Leather Case with MagSafe - Dark Cherry

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Apple;Etui dedykowane:iPhone 13 Pro Max;Funkcja podstawki:nie;Kolor:wiśniowy;Kolor:fioletowy;Materiał:skóra naturalna;Tworzywo:skóra naturalna;Model (wariantowanie):Leather Case MagSafe iPhone 13 Pro Max;Opis:MagSafe to nowy system akcesoriów do łatwego podłączania i szybszego ładowania bezprzewodowego;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Dark Cherry;Dedykowane do:iPhone 13 Pro Max;Przypięcie do pasa:nie;Seria:Apple Leather Case MagSafe;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0

  299,00 zł
  299,00 zł
  299,00 zł
  APPLE ETUI do iPhone 13 Pro Max Leather Case with MagSafe - Dark Cherry-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!