netPocket

  Słuchawki Apple AirPods Max MGYL3ZM/A niebieskie

  0 opinii

  airpods max to słuchawki wokółuszne wymyślone na nowo. zaprojektowany przez apple przetwornik generuje dźwięk hi-fi. każdy detal, od sklepienia po poduszki, pomaga słuchawkom idealnie dopasować się do głowy. najlepsza w branży aktywna redukcja hałasu blokuje niechciane dźwięki z zewnątrz, a tryb kontaktu łączy cię z otoczeniem.korzyści:zaprojektowany przez apple przetwornik dynamiczny generuje dźwięk hi-fiaktywna redukcja hałasu blokuje niechciane dźwięki z zewnątrz, dzięki czemu możesz zanurzyć się w muzycew trybie kontaktu słyszysz wszystko wokółdźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy zapewnia doznania akustyczne kinowej jakości*dźwięk obliczeniowy łączy możliwości specjalnej konstrukcji akustycznej z zaprojektowanym przez apple czipem h1 i oprogramowaniem, oferując brzmienie o przełomowych właściwościachsklepienie z oddychającej siateczki i poduszki z zapamiętującej kształt pianki idealnie dopasowują się do głowysłuchawki parują się w bajecznie prosty i wygodny sposób, wiedzą, kiedy są na głowie, i płynnie rzełączają się między urządzeniami**łatwe strumieniowanie dźwięku z iphone’a, ipada, ipoda touch lub apple tv do dwóch par airpods jednocześni20 godzin słuchania, oglądania filmów i rozmawiania – z włączoną aktywną redukcją hałas i dźwiękiem przestrzennym***tryb ultraniskiego zużycia energii podczas przechowywania w smukłym etui smart case

  2699,00 zł
  2699,00 zł
  2799,00 zł
  3099,00 zł
  Słuchawki Apple AirPods Max MGYL3ZM/A niebieskie-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!