netPocket

  do Watch 40 mm MU9M2ZM/A S/M&M/L Pasek APPLE

  0 opinii

  wykonany z fluoroelastomeru o znakomitych właściwościach użytkowych pasek sportowy z edycji product jest mocny i wytrzymały, a jednocześnie zaskakująco miękki. gładki, zwarty materiał jest przyjemny w dotyku i elegancko oplata nadgarstek. a innowacyjne zapięcie z napą i szlufką zapewnia idealne dopasowanie. pasek sportowy z edycji (product)red, którego część dochodu zasila globalny fundusz na rzecz walki z aids w afryce.pasek sportowy apple watch (opakowanie zawiera elementy, z których można złożyć pasek w rozmiarze s/m albo m/l). większość pasków możesz połączyć ze wszystkimi kopertami apple watch series 3 lub nowszymi w tym samym rozmiarze. paski do koperty 41 mm pasują również do kopert 38 mm i 40 mm, a paski do koperty 45 mm pasują do kopert 42 mm i 44 mm.

  247,00 zł
  do Watch 40 mm MU9M2ZM/A S/M&M/L Pasek APPLE-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!