netPocket

  Adventure

  0 opinii

  Winylowe wznowienie wydanej pierwotnie w 1978 roku drugiej płyty jednej z największych legend nowojorskiej sceny, Television, których muzyka była wypadkową post punka i nowej fali. Gwiazd sceny kultowego klubu "CBGB". Głównymi postaciami Television byli wokalista, klawiszowiec i gitarzysta Tom Verlaine oraz mający charakterystyczny styl gry na gitarze Richard Lloyd. To oni decydowali o kształcie muzyki grupy, bezpośrednim, bezpretensjonalnym, pełny m ciekawych pełnym smaczków. Tracklista: Strona 1 1. Glory 2. Days 3. Foxhole 4. Careful 5. Carried Away Strona 2 1. The Fire 2. Ain't That Nothin' 3. The Dream's Dream

  140,23 zł
  Adventure-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!