netPocket

15 zł na start
za zakupy w sklepach

ukraina

Odbierz 15 zł na start!

15 zł na dobry start dla każdego nowego użytkownika Net-Pocket! Ale czym właściwie jest Net-Pocket? To serwis cashbackowy, który pozwoli Ci odzyskać pewien procent wydanych w Internecie środków – otrzymasz częściowy zwrot pieniędzy za zakupy.

Kupujesz w sieci? To świetnie! Wystarczy, że pobierzesz wtyczkę lub aplikację, złożysz zamówienie w wybranym sklepie, a dzięki uczestnictwu w naszym programie pieniądze wrócą na Twoje konto w formie cashbacku. Dodatkowo teraz otrzymasz kasę na start – zarejestruj się, a otrzymasz 3345 punktów, które są odpowiednikiem 15 zł. Jeśli zdecydujesz się wypłacić je na swoje konto, nie zapomnij zrobić zakupów za min. 30 zł! Szczegóły znajdziesz tutaj.

ukraina
Zarejestruj się

Jak to działa

1
download

Zarejestruj się!

Załóż swoje konto Net-Pocket. Wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę rejestracji spośród 4 możliwych.

2
shopping

Dokonaj pierwszych zakupów!

Wybierz swój ulubiony sklep z listy sklepów i zrób swoje pierwsze zakupy używając wtyczki, serwisu lub aplikacji mobilnej Net-Pocket.

3
cashback

Opłać swoje zamówienie.

Zapłać online za produkty w wybranym sklepie.

4
thumbup

Ciesz się z dodatkowej gotówki z cashbacku!

W ciągu 3 dni od zakupu cashback trafi na Twoje konto!

creators

O nas – sprawdź, jak działa cashback!

Net-Pocket to serwis internetowy, dzięki któremu masz możliwość zgarnięcia cashbacku za zakupy, które robisz w Internecie. W Net-Pocket znajdziesz ponad 1200 sklepów w tym np. Allegro, Aliexpress, Media Markt, Zalando Lounge, Pyszne.pl i wiele innych – ich listę znajdziesz tutaj na stronie oraz w aplikacji! Najlepsze jest to, że sam decydujesz, na co chcesz przeznaczyć uzyskane ze zwrotu pieniądze – zasady, na jakich prowadzony jest ten program, są proste. Uzyskany cashback możesz: wypłacić na swoje konto (bankowe lub PayPal), przekazać na organizację charytatywną lub docenić ulubionego Twórcę.

creators

Zwrot pieniędzy za zakupy – na czym zarabiamy?

Cały proces otrzymywania cashbacku przez użytkownika jest niezwykle prosty! Nasz serwis współpracuje z określonymi sklepami, które w zamian za zakupy na ich stronie, przekazują Net-Pocket określony procent od sprzedaży. Jego wysokość bardzo czytelnie pokazuje wtyczka do przeglądarki oraz aplikacja. Gdy pieniądze trafiają do nas, cashback automatycznie zostaje przekazany na rzecz użytkownika programu, który dokonał zakupów. Co więcej, procent, który otrzymuje użytkownik po dokonaniu zakupów, jest zawsze jasno określony.

Zarejestruj się

Mówią o nas m.in.

Twórcy

"Spradzam jak"

Duży w maluchu

PNTCMZ

Pokaż, że doceniasz – cashback dla ulubionego Twórcy!

Kto z nas nie lubi być doceniany? Bez wątpienia, uczucie wsparcia i aprobaty to coś, czego chciałby doświadczyć każdy. Właśnie dlatego, nasi użytkownicy mogą sami zadecydować czy określony Twórca zasługuje na ich wsparcie! Jeżeli uznasz, że konkretny Twórca (Artysta, Youtuber, czy influencer) lub jego twórczość są bliskie Twojemu sercu, możesz z łatwością przekazać swój cashback, zwrot środków finansowych uzyskanych w ramach uczestnictwa w naszym programie, na jego rozwój. Doceniając wartościowe treści masz wpływ na kształtowanie Internetu

creators

Nie czekaj!
Zarejestruj się przez

facebookgoogle

Pomagaj z Net-Pocket!

Jak działa pomaganie z Net-Pocket? Sprawdź!