netPocket

Cashback na Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank w Polsce jest obecny od 2006 r. Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Działa w ponad 320 placówkach na terenie całego kraju. Jako Bank od kredytów jego głównym profilem działalności są kredyty konsumpcyjne: gotówkowe, ratalne, samochodowe, konsolidacyjne oraz karty kredytowe. Oferuje również szeroki pakiet produktów ubezpieczeniowych oraz lokat, a także możliwość otwarcia rachunku oszczędnościowego.

Bank odpowiedzialny społecznie. Angażuje się m.in. w działania z zakresu promocji zdrowego stylu życia i inicjatyw proekologicznych. Inicjator cyklu raportów Polaków Portret Własny, które pokazują aktualne trendy rynku finansowego konsumentów, nastroje oraz sytuację ekonomiczną Polaków.

Zapewnia dostęp do produktów i zarządzania nimi za pośrednictwem bezpłatnej Bankowości Internetowej i Aplikacji Mobilnej. Oprócz bankowości elektronicznej klienci mają możliwość kontaktu z bankiem stacjonarnie w oddziałach zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz za pośrednictwem infolinii.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku. Karty podarunkowe nie podlegają zwrotowi cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

140 zł*Stawka dotyczy: założenie karty – wykluczenie posiadanie w tym samym czasie innej karty SCB
Cashbackdo140
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Santander Consumer Bank

Oszczędzanie z Santander Consumer Bank.

rate