netPocket
link

Cashback na Produceshop

ProduceShop jest młodym i dynamicznym E-Commerce, specjalizującym się w produkcji i sprzedaży mebli wewnętrznych i zewnętrznych w Europie. Dzięki wyrafinowanemu i niepowtarzalnemu stylowi produkuje i dystrybuuje meble i elementy ogrodowe, akcesoria, produkty oświetleniowe, baseny, gry dla dzieci, elementy wyposażenia kąpielisk i wiele innych. Ta różnorodność produktów w połączeniu z naciskiem na jakość i wzornictwo pozwoliła sklepowi internetowemu stać się liderem w branży z tysiącami przesyłek dziennie w całej Europie i ponad 1,7 mln obsługiwanych klientów. Ich oferta obejmuje szeroki wachlarz tysięcy artykułów z katalogu, który ProduceShop stara się codziennie ulepszać i poszerzać.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

9%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo9%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Produceshop

Ich produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i mają jeden cel: oferować rozwiązania projektowe o najlepszym możliwym stosunku jakości do ceny; w celu przekształcenia środowisk wewnętrznych i zewnętrznych w przyjazne miejsca, z niezrównaną dbałością o szczegóły, elegancją i stylem. Bogactwo oferty w zakresie wyposażenia wnętrz i przestrzeni zewnętrznych zawsze było największą siłą ProduceShop.

rate