netPocket

Cashback na Arii Home

Platforma oferująca zwroty środków za zakupy i serwis służący finansowaniu internetowych twórców w jednym – właśnie tak działa Net-Pocket. Proponujemy innowacyjne rozwiązania i kompleksowe usługi, dzięki którym zaczniesz otrzymywać cash back podczas zakupu produktów Arii Home. Możesz wygodnie zarządzać swoimi środkami – także wspierając finansowo osoby dostarczające swoim odbiorcom wartościowe, ciekawe czy oryginalne treści w Internecie.

Cash back od Arii Home – dlaczego opłaca się z niego korzystać?

W Arii Home znajdziesz produkty wpisujące się w najnowsze trendy dobrego designu. Część z nich zaprojektowana osobiście, stworzona z naturalnych materiałów wyróżniających się dobrą jakością. Wartościami którymi kieruje się firma są umiarkowane ceny, produkty przyjazne dla każdego i sprawdzone.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Sklep rozlicza się z kwoty netto i bez kosztów dostawy. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

12%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo12%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Arii Home

Arii Home to marka w duchu slow. Produkty nie są zmieniane często, jak w sklepach sieciowych, dobre produkty zostają w ofercie sklepu na dłużej, ale są też takie, które pojawiają się w krótkich seriach i jednorazowo.

rate